Готуємось до ЗНО

Розділ 1.Арифметика 
Розділ 2.Відсотки
Розділ 3.Цілі вирази
Розділ 4.Дробово-раціональні вирази
Розділ 5.Ірраціональні вирази
Розділ 6.Логарифмічні та показникові вирази
Розділ 7.Тригонометричні вирази
Розділ 8.Цілі раціональні рівняння
Розділ 9.Цілі раціональні нерівності
Розділ 10.Дробово-раціональні рівняння
Розділ 11.Дробово-раціональні нерівності
Розділ 12.Ірраціональні рівняння
Розділ 14.Показникові рівняння
Розділ 15.Показникові нерівності
Розділ 16.Логарифмічні рівняння
Розділ 17.Логарифмічні нерівності
Розділ 18.Тригонометричні рівняння
Розділ 19.Тригонометричні нерівності
Розділ 20.Системи рівнянь



Критерії оцінювання завдань із розгорнутою відповіддю з математики 

Демонстраційний варіант ЗНО з математики 

(поглиблений рівень)

Демонстраційний варіант ЗНО з математики (базовий рівень)



Поради учням для підготовки
до зовнішнього незалежного оцінювання
1. Ознайомтеся з офіційними документами та матеріалами, що описують процедуру тестування з математики.

2. Ознайомтесь з програмовими вимогами зовнішнього незалежного оцінювання з математики, вимогами до освітньої підготовки учнів з математики, з формами тестових завдань ЗНО з математики.

3. Доберіть навчальну літературу для підготовки до зовнішнього оцінювання: шкільні підручники, посібники, довідники, збірки тестових завдань з математики. Обережно ставтесь до тестів, придбаних на книжкових ринках, у магазинах. Інколи такі збірники готуються не фахівцями, у них публікуються неякісні завдання, допущені фактологічні помилки. Ми радимо Вам користуватись лише виданнями, що рекомендовані до друку Міністерством освіти і науки України, Інститутом педагогіки АПН України, Українським центром оцінювання якості освіти.

4. Ретельно вивчайте та повторюйте навчальний матеріал, систематизуйте його. Повторюйте алгоритми, правила-орієнтири розв’язання вправ певних типів. Зверніть увагу на опорні твердження, які Ви одержали як результат розв’язання деяких базисних задач.

5. Тренуйтеся працювати із завданнями у тестовій формі під час вивчення шкільного курсу математики. Не залишайте не виконаними завдання, що викликають труднощі. Намагайтеся з’ясувати причини ваших помилок.

6. Удосконалюйте навички усного рахунку, оскільки при проведенні ЗНО заборонено використовувати калькулятор для обрахунків.

7. Звертайте увагу на формальну сторону заповнення бланків. Зокрема, позначення правильної відповіді закритого завдання з вибором однієї правильної відповідді та завдання на встановлення відповідності - хрестиком; охайне і чітке записування цифр відповіді закритого завдання з короткою відповіддю, згідно встановлених вимог. Ознайомтеся з можливістю виправлення неправильних відповідей в бланку А.

8. Візьміть участь у пробному тестуванні.

Немає коментарів:

Дописати коментар